top of page
 Petra Svoboda (SAOE)

Jsem šamanka srdeční krajiny...něhy, soucitu a bezpečí.

Jsem otevřené vědomí a má mysl je s mým srdcem už navždy spojená...

Jsem moudrá, zkušená a zralá žena, a taky umím být spontánní a bláznivá

A jsem i kvantová rebelka a rachejtle - protože tak se chová moje fenka, a koho asi zrcadlí  :-) 

Miluju dětskou autentickou radost - tu svoji i kohokoliv jiného,

protože v ní je ta pravá živá esence nás... 

Jsem Láska a Jsem Síla

Jsem zodpovědná a Jsem Svobodná

Jsem spirituální a Jsem úplně normální 

A taky vím, že Univerzu je úplně jedno, jaká jsem :-)))

Moje cesta vedla po léta každodenní vnitřní hlubokou pravdou,

a teď už nejčastěji jen prostě a lehce v přítomnosti se Děju

Miluju to

S mým vnitřním viděním to začalo tak, že jsem na své dvaačtyřicáté narozeniny darovala svému tehdejšímu muži ledvinu. Tehdy jsem poprvé komunikovala se svým tělem a také jsem prožila zázrak daru z lásky.

Příběh, který se k tomu váže, bych vám každý rok poté vyprávěla z jiného úhlu... protože minulost je živá a odvíjí se od pozice pozorovatele... každopádně se tím cosi významného v mém životě změnilo a konečně jsem sama sobě dopřála vytoužené studium terapie. Vyšlo to na komplexní celostní přístup Kineziologie - One Brain.

 

A jak už to se mnou bývá, když se do něčeho vrhnu, otevře se mi Nový svět a dříve než jsem dostudovala, už jsem se ponořila do praxe. Vždycky mě bavilo všechno, čemu jsem se kdy věnovala. Jenomže tentokrát - na té terapeutické židli tehdy poprvé jsem to byla celá Já.

A tak jsem šla velmi rychle do praxe a skrze ni a důvěru lidí, kteří ke mě docházeli, se mi strukturovaně otevřely vnitřní světy emocí a energií a také můj stále rostoucí dar, který mě stále překvapoval až k pláči - jasnocitlivost k nim. Nastala léta nekonečného samostudia a objevování toho, jak jedinečné bytosti jsme a také toho, kudy vedou léčivé brány k nevědomí. A spustila se i hluboká transformace příběhu mé duše a transformace těla v rámci navyšování světelných frekvencí Země - všichni víme, jakou odvahu takový proces vyžaduje.

Jsem tu na zemi velice dlouho a tak jsem si to užila v plné parádě - žila jsem uvnitř sebe a léčením své minulosti asi čtyři roky.

Pak teprve v roce 202I se mi otevřely brány přítomnosti a rok poté se karma pode mnou zavřela jako tiché průzračné jezero... 

Jsem duší samorost a samouk - co si neprožiju a sama neobjevím, to ve mně nezakoření. A tak i když jsem nadále studovala různé terapeutické metody, vždycky jsem je ihned organicky integrovala so svého stylu, který neumím popsat, a proto mu dodnes říkám "intuitivní", i když se více nabízí slovo šamanský nebo zdrojový. Při setkávání se léčení samo odvíjí a děje, jen vzhledem k úrovni vědomí svých hostů - klientů, volím různé tempo tak, abychom šli tou nejefektivnější a nejlaskavější cestou zároveň tak, aby to vyhovovalo vám. Podle toho i dávám na výběr kudy nejlépe jít, protože každý člověk je nejen jiný, ale například vnitřní práce s vědomím strukturuje mysl každého z nás jinak. Nabízím vám, co cítím a vidím... a sděluji, kde tuším nesoulad, nepravdu, bolest nebo emoci, která blokuje energii ve vašem systému a také vašich vztazích. Když moje informace a váš systém rezonují, dochází k uvolnění.  

Moje práce s lidmi se neustále inovuje a zároveň zjednodušuje. Protože k jednoduchosti prožitku se vyvíjím i já. 

Ze všeho nejvíc si cením odvahy sebereflexe, odvahy ji vyřknout a spolu sdílet a odvahy tvořit čistě a v pravdě k sobě sama i druhým svůj a náš společný svět.

Žiju život, který je zároveň prostý i posvátný. Není to tak, že je okořeněný esoterikou.

Skutečně se skrze mne děje v souladu se Zdrojem a matkou Zemí.

Našla jsem vděk a naučila jsem se skrze něj oslavovat život a vážit si toho, co mám. 

 

Nečaruju, neovlivňuju, nepomáhám, neučím to.   

Jsem to a zvu vás do svého pole - léčivého prostoru pro vás. 

Prostoru prodchnutého mým vlastním příběhem a příběhy lidí, kteří mi důvěřují.

Jsem vděčná, když v mé blízkosti dochází k poznání a léčení,

když to, co je zavřené, se otevírá ke svobodě, pravdě, ke zdraví, do síly a do lásky,

k autenticitě, která není růžovým obláčkem,

ale zahrnuje všechny příjemné i nepříjemné polarity nás samotných,

a tím nás vede k čiré a silné identitě vědomého lidství. 

Na Zemi žiju převelice mnoho let - což může bát pro někoho mnohem důležitější informace, než že jsem vyrůstala za komunismu nebo že mám dvě velké děti - syna a dceru, že mám za sebou dvě dlouhá manželství a poté i dost zkušeností z vědomých partnerských vztahů.

Pro někoho zas může být podstatné to druhé, zvláště, pokud jde o ty vztahy - někdy mám pocit, že o dynamice partnerských vztahů vím vše a jindy se těším z toho, že zahrada partnerské lásky pro mě zůstává mystériem. A úplně upřímně - že konečně umím žít spokojeně sama, i když partnerství má pro mě větší přitažlivost.

Že mohu být užitečná v terapeuticko - průvodcovské roli, jsem zjistila před šesti lety. Pamatuji si dodnes, jak jsem se v sále Studia 8, kde se s vámi setkávám stále, poprvé usedla ke stolu, který se zakymácel pod tíhou skript celostní metody Kineziologie - One Brain, a poprvé v životě jsem pocítila: Tohle jsem já. Tady mám být. 

Popravdě řečeno, vždy mě bavilo vše, co jsem pracovně dělala, ale takovouhle sebeidentifikaci duše s povoláním jsem cítila poprvé. Dnes už na stole žádná skripta nemám, a vše,co jsem se za ta léta naučila z mnoha jiných metod se stalo intuitivní součástí mé praxe, která je čím dál přirozenější, autentičtější a 

já a vlčí máky.jpg
bottom of page