top of page

Energetické léčení                   QUANTUM LIGHT GOLD

Quantum Light Gold (2).jpg

Léčení na dálku. energetického systému, tedy o uvolnění a upgrade aktuálního stavu vašich čaker a jejich vyladění.

Domluvíme se on-line a já k vám pak na dálku vpustím léčivé světlo a nechám ho léčit, uvolňovat, tvořit a harmonizovat v jemném souladu s vámi a se Zdrojem. Sílu té frekvence si můžete pocítit už teď, když se na to naladíte.

S darem, který mě překvapil nejen svým příchodem, ale také svou podobou a intenzitou, se pojí jeden můj dávný příběh, který si zatím nechávám pro sebe.

PRO KOHO SLUŽBA JE?

Hodí se pro ty, které to momentálně na jejich cestě zastavuje a mate, znejisťuje nebo pokládá do nemoci... pro ty, kdo hledají, jak se přemostit do další životní kapitoly. Jak jednoduše, hluboce a kvalitně přejít na nový kruh spirály.

Pro ty, kterým přestalo fungovat to, co jim doteď v intuici a tvorbě-přijetí reality fungovalo.

Pro ty, kteří se už příliš dlouho cítí zacykleni v tématech, které je životně omezují a jsou zralí na kvantový upgrade.

Pro ty, kdo se chtějí ze srdce napojit na Nový zdroj do energií 5D a výš, a přitom je to spíš “vypíná”.

A pro ty, kteří si prostě chtějí dopřát vnitřní energetickou očistu právě teď a tady, a tím uvolnit své další možnosti.

K ČEMU PŘI LÉČENÍ DOCHAZÍ?

Dochází k dočištění těžkých životních kapitol, hlubokých emocí, energií, bloků, aktuálních i starých příběhů, které nejsou zvědomněné nebo dokonce zvědomitelné... a to v dosahu buněčné úrovně prenatálu a časově v rozměrech eonů s dosahem zatím až do 12D.

K vyplavení bloků, o nichž víme i nevíme. Dochází i k hlubokému pročištění tělesných orgánů a energetických center, která v nich sídlí a k také ativaci Nové DNA.

Dochází k přeladění se na energie vědomého srdce a vyšší frekvence od 5D výš.

Léčivé světlo obejde vaši mysl (podobně jako medicínské látky) a vyladí váš systém na hlubokých úrovních těla i duše. Obvykle ho provází hluboký spánek provázený aktivací podvědomí, které vyplavuje skryté obsahy. Dojezd po integraci je do čerstvosti a nové životní jiskry.

JAK SE PŘIPRAVIT?

Přihlásit se jen pokud cítíte důvěru. Vzájemná důvěra je branou k téhle energii. Důvěru nevymyslíš, důvěru cítíš. Kdo mě zná, ví, jaká jsem , jak žiju a jak pracuju.

Pro ostatní: nemám žádné certifikáty ani zasvěcení, jsem v tomto svobodná = autenticky zodpovědná do míry, kterou znám. Jsem hluboce intuitivní, důvěřuju a důsledně prověřuju energie po svém. Tato energie si mně vybrala jako bránu a sama mi nahrála své know how. V práci s ní zůročuji mnohé z toho, co umím, ale přitom tančí a pracuje sama.

Připravte si na to hodinu a půl až dvě na klidném místě, kde si můžete lehnout, případně usnout, a poté i čas na rekalibraci a integraci (je to samozřejmě individuální, sami víte, jak jste v těhle věcech rychlí, či raději pozvolní... ).

Vše pak spolu posdílíme a následně poladíme i v mentální rovině.

Jde o jemně vyladěný a přitom intenzivní komplexní refresh, o který si duše i tělo v danou chvíli požádají. Prozatímní odezvy jsou takové.

CENA

Jedno online léčení, ke kterému patří následná péče během integrace, stojí 3200,-.

PODĚKOVÁNÍ

Svým terapeutickým uměním mě inspirovala skvělá šumavská léčitelka Martina Solemar, a tak jí chci veřejně poděkovat za dar, který se mi díky jejímu léčení otevřel. A tímto děkuju i milované Léně Stejskalové, že nás seznámila.

Koho Quantum volá, je vítán.

 

V lásce a síle vás zdravím!

Petra

PETRA RÁCHEL  SVOBODA

bottom of page