top of page

ŠKOLA OTEVŘENÉHO VĚDOMÍ    

PRVNÍ VÍKEND V PŘÍTOMNOSTI 

3. - 4. listopad 2018

Cesta k vlastnímu tělu

Brána emocí + vědomá imunita

Branou emocí lze projít od bolesti k úlevě, od únavy k vitalitě, od nemoci ke zdraví, skrze sebe sama k sobě. Já sám/sama mohu nejlépe načíst, co se ve mně děje. Já sám/sama se mohu vnímat, číst a léčit intuitivně i strukturovaně na mnoha úrovních. Jak? Technik a cest existuje mnoho a stále vznikají nové, přijď nalézt ty, které souzní s tebou. Dýchání podle Wima Hofa naše sebeléčení propojí přímo s tvorbou zdraví. Spoj svou mysl se svým tělem na úrovni, která dříve nebyla možná a tvoř své tělo a svou imunitu vědomě. 

                                                  Srdečně zvu

Cesta k vlastnímu tělu (dříve Brána emocí)

Víkend v přítomnosti

Kdy: 3. a 4. listopadu 2018 

         9 - 17 a 9 - 16 s pauzou na oběd

Kde: Harmonizační studio 8, Srbská 2,

         Praha 6 Dejvice

Za kolik: 3.200,- Kč - platba na místě. 

Pro koho: Víkend se koná "v přítomnosti" a je tedy důležitější to, co se vám zde odehraje, než vaše úroveň psychosomatického a duchovního poznání.

Jinými slovy víkend je určen začátečníkům i pokročilým. Samozřejmou součástí víkendu je společné otevření se novým, rychlým a mocným energiím, které přináší tento transformační rok.

Kapacita: max 10 lidí.

Moc se na vás těším! Přihlásit se můžete zprávou, telefonicky a nebo nejlépe tady:   

16-goddess-mandala-1080x675.jpg

Petra Annaii Svoboda

Bolí tě něco?

Škrtí, trápí, dusí, tíží, mele, ničí, tlačí, pronásleduje? 

Proč tohle ještě zažíváš? Proč je to nutné?

Uvolni se...

Vědomě dýchej...  a najdeš poklad.

Napoj se na svou životní energii a na své tělo.

Bolest je energetická vibrace, skrze níž ti tělo sděluje něco podstatného. 

Načti staré emocionální příčiny a mentální vzorce a projdi jimi skrz jako dveřmi.

Zjisti, co se ti děje!

Zjisti, jestli tvá životní energie zbytečně neodtéká někam jinam. Sprav to. A znovu. Buď sám/sama sobě svou elektrárnou a vytvoř si energetický systém podle svého.

 

Změna znamená přenastavit sebe, svět už se podle toho přeposkládá sám.

 

Nauč se používat osvědčené techniky a vytvářet své vlastní vedoucí ke zdraví.

 

Tvoř sám/sama sebe, tvoř svůj svět od sebe. 

21369588_766773703501862_391706366798976
"Samouzdravování je dobrodružná a tvořivá hra. Osvobozující příležitost zjistit, že ten,
kdo vládne mému zdraví, jsem opravdu, ale opravdu, ale opravdu, ale opravdu JÁ.“

ŠKOLA OTEVŘENÉHO VĚDOMÍ 2018 /2019 vás zve celkem pět víkendů v přítomnosti.

Přihlašovat se můžete na emailu petra.svobodaaa@gmail.com.

3. a 4. listopadu - Cesta k vlastnímu tělu - Brána emocí a vědomá imunita (sebevnímání, sebeléčení, přirozený průchod emocí, emoční odblok, čištění příčin nemocí, energetická práce s dechem, tehcniky Wima Hofa) 

8. a 9. prosince - Čisté vztahy (jak načítat své vztahy, jak si sám/sama načítat - stavět - tvořit konstelace, čištění rodů, vztah partnerství, vztah já a já) 

2. a 3. února - Moje energie a moc záměru (jak stát v plné síle, energie chi, fáze záměru, odstranění bloků a vědomá tvorba)

23. a 24. března - Posvátné spojení ženy a muže (příběh a spolupráce ženské a mužské části ve mně, práce a hra s nimi, harmonizace polarit, život v páru) 

18. května - 5D Život v nové realitě (Celistvost duše, rituální kruh, plně vědomá tvorba reality)

Co je brána emocí?

 

Jak to máte s emocemi? Jsou hybnou silou vašeho života? Máte to dynamické, napínavé, rozcitlivělé, uplakané.. a někdy až tak dramatické, že se to skoro nedá přežít?

Pokud se takto identifikujete se svými emocemi, pokud ony vládnou vám a ne vy jim, hrozí, že se do svých emočních návyků zacyklíte natolik, že zapomenete sami na sebe. V takovém stavu jakoby žádná změna ve vašem životě nemohla vést k lepšímu. Hm, a co teď. Chcete se opravdu dostat až do tohoto bodu? 

Své negativní emoce jsme od malička zvyklí potlačovat a bojovat s nimi, blokovat je a ukládat si je nevědomky do podvědomí a těla, až se projeví dramatickou životní situací, bolestí nebo nemocí. Tomu, co prožíváte, se říká život ve 3D, tedy život trojrozměrném omezeném světě.

Když přidáte jako čtvrtý rozměr "vědomý průchod emocí", naučíte se projít emocí skrz bez odporu, ocitnete se ve světě 5D, kde nevědomé emoce už nebrání duchovnímu napojení se na skutečnost, která se začne kolem vás přetvářet podle vašeho pravého Já a naplnění vašeho života.

Napojíte se na svůj energetický zdroj.  

Úplně jednoduše řečeno je přechod do 5D světa asi taková změna, jako kdybyste byli planeta a emoce se staly vašim počasím. A to už je úplně jiná situace! Máte najedou tolik svobodných životních voleb! Vaše srdce naplní radost a pokud přes něj přejde mrak - naučíte se, co s ním. Stanete se prostorem, ve kterém emoce kolují v souladu s vámi a vaší cestou. Někdy prší a pak vyjde duha, a taky se zavlaží půda. Někdy je pěkná bouřka, co poláme les a dost dlouho to trvá, než dřevo shnije a vyrostou nové stromy. Ale takový je koloběh života a vy zůstáváte planetou, která počasí sama sobě vědomě vytváří a přetváří. Rozumí sama sobě. Své emoce můžete pozorovat, rozklíčovat a ty blokující z minulosti odevzdat zpátky tam, kam patří, aby se otevřel prostor těm, které žít chcete.

Když své vědomí a tělo naučíte princip emočního odbloku, začne se pak čistit samo - povede vás volně a zdravě skrze emoce, branou 4D a nebude už nic škodlivého ukládat do těla. Zažijete jaké to je, mít rád sám/sama sebe jako pestrobarevnou planetu a prostě jen existovat. Brána emocí je možná nejdůležitějším východem z Matrixu, systému nesvobody ducha. Vede do světa, kde si každý z nás svůj "matrix", svá pravidla v sobě a kolem sebe nastavuje sám, k plně vědomému životu. 

Ještě něco o mně a sebeléčení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Původně jsem se k sebeléčení dostala přes Kineziologii One Brain, což je velice strukturovaná metoda práce s emocemi a energiemi. Každý v sobě může rozpoznat, kde v jeho minulosti pramení nepříjemná emoce, kterou právě zažívá (vztek, pláč, nespokojenost, opuštění, strach, závist, lítost... jsou jich desítky druhů) a může tuto emoci tzv. vyčistit a tím se nepříjemné emoce nadobro zbavit. Jelikož nemoce jsou většinou emoce obtištěné do těla, funguje tato metoda i na jejich léčení, a to spolu s konstelačními technikami, technikami vnitřního dítěte a mnoha a mnoha dalšími.

Kineziologie původně nabízela pouze odbornou pomoc druhým lidem a autoři této metody byli přesvědčeni, že pokud aplikujeme emocionální práci sami na sobě, nemáme dostatečný odstup a tudíž naše úspěšnost může být pouhých 50 procent. Sama na sobě jsem zjistila, že u mě to je rozhodně mnohem vyšší číslo a začala se sebevnímání a sebeléčení věnovat intenzivně. Samozřejmě, že se mi potvrdilo, že nemoc je především hlášení o informaci, kterou potřebuju vědět, protože mě brzdí v mém vývoji. Ve své minulosti, v životech svých předků, ale i v minulých životech nebo v archetypálním podhoubí mého podvědomí jsem našla spoustu zranění a hrůz, kterými, když jsem prošla, bolest odešla.

Vyléčila jsem si například zánět močového měchýře, chronickou angínu, migrény, mnoho chřipek a náběhů na nejrůznější nemoci, ke kterým pak už nemuselo dojít. Prozkoumala

31131173_875520609293837_653475661159910

jsem spletité bludiště své mysli, která byla na nemoci zvyklá, stejně jako na lékaře a léky a přetvořila jsem jsem ji na strukturovaný systém vedoucí skrze sebeléčení ke zdraví. Například při nástupu angíny jsem ihned ulehla do postele a věnovala se několik dní pouze a jedině svému sebečtení a uzdravování.

A protože je vše vždy, jak má být, ty dny mi nakonec v práci nechyběly a ještě jsem své tělo naučila se uzdravit samo. Co se týče konkrétně angíny, přišly pak ještě dvě velké výzvy... a oběma jsem prošla! Od té doby se angína už neobjevila. 

V průběhu této mé cesty se mé tělo energeticky proměňovalo až dospělo od technik sebezkoumajících k technikám posilování vlastní imunity. Nyní mé tělo princip nemoci z emoce už vůbec nezná. I nástrahám fyzickým (zkažené jídlo, mráz apod.) se vyhýbá intuitivně čím dál samozřejměji. Mé tělo si samo říká, co potřebuje, ať už je to zelenina, maso či alkohol, nebo čaje a bylinky. Mé tělo nerozlišuje, co je zdravé a ne podle toho, co jsem kdy na toto téma četla, ale ze svých vlastních reakcí. Naslouchám mu a naše symbióza se umocňuje.

 

V poslední době se zabývám jeho imunitním posilováním pomocí technik Wima Hofa, v jejichž důsledku zjišťuji, že mi už tolik nevadí zima, i když jsem byla od dětství velmi zimomřivá a také úzkostlivě před zimou rodiči ochraňovaná. Dokonce občas zjišťuji, že jsem si ani nevšimla, jak je ten bazén studený. Cítím, že moje tělo vydrží mnohem více než dříve, a to vše bez nátlaku či fyzických tréninků.

Věnuji se zároveň i uvolňování těla na úrovně dříve nepoznané, kdy se mé tělo dostává při odpočinku do stavu horkého "želé",  asi jako housenka, která se hodlá stát motýlem a energeticky se přenastavuje na nové vyšší úrovně energií. Ty jsou na Zeměkouli dostupné díky současné hluboké duchovní transformaci lidského bytí v jeho nejhlubší podstatě.

Až už jste vy v jakékoliv fázi vývoje svého vztahu s tělem, přijďte mu vyjít ještě více vstříc, vyjdete tak vstříc především sami sobě. 

Petra Annaii Svoboda

bottom of page