top of page

ŠKOLA OTEVŘENÉHO VĚDOMÍ

                

Brána emocí        

Kurz (sebe)vnímání & (sebe)léčení

Intenzivně & strukturovaně

 

První víkend "Školy otevřeného vědomí"        

 

Přijďte poznat, jak procházet emocemi vědomě. 

Přijďte poznat, jak procházet nemocemi vědomě. 

 

 

Nabízím: Jednoduché a ucelené základy sebevnímání a sebeléčení. Mnoho technik, z nichž si vyberete "ty svoje". Své terapeutické know how a zkušenosti. Praktickou inspiraci, kterou v nouzi jako když najdete. Ucelený koncept emoční práce na sobě samých, včetně technik "jak obejít svou hlavu". Kdy věřit tomu, co cítím? A kdy a jak pomoci druhým? 

Kapacita semináře je max. 8 lidí. Každý volí svou individuální cestu, jak mu to vyhovuje. Každý se může zeptat, na co potřebuje.

(Poznámka pod čarou: Pokud chcete přijít, ale nevyhovuje vám termín, napište mi a třeba vznikne nový (třeba i večerní) termín. 

                                          PROČ  A  JAK...

Podobně jako živly podléhají fyzikálním zákonům i emoce námi protékají podle přirozených, jasně poznatelných pravidel. Některé jsou přítomné a naše, jiné proudí z naší minulosti na různých úrovních, některé se nám ukládají do různých částí těl a jiné jsou dokonce cizí. Naučme se v emocích číst  jako v knihách a rozklíčovat jejich důvod, povahu a smysl. Zbavme se těch, které nás táhnou dolů a dopřejme si ty, které prozáří naši přítomnost a budoucnost. Naučme se emocemi vědomě procházet jako branami do nové úrovně bytí.  

CO VÁS ČEKÁ:

Inspirace pro váš každodenní život, aby byl radostnější - jak surfovat na vlnách situací, které vás potkávají. Techniky vnitřní očisty, přirozené emoční hygieny. Můžete si je na semináři vyzkoušet a můžete jimi plně projít. Taky tu s námi můžete jen být, inspirovat se a zkoušet si je až doma. Zároveň se můžete dozvědět, jak vést při těchto procesech druhé - seminář je zaměřen i na péči o druhé lidi, techniky můžete provádět sami i ve dvojicích. Co se vztekem, smutkem, pláčem, depresí, lhostejností, přetlakem, bolestmi, nemocemi... jaké jsou ty nejjednodušší klíče k nim?

ENERGIE - Ukážeme si základy sebečištění - jak mi je, když jsem opravdu "na svém" v plné síle? Jak v ní být co nejčastěji a jak tuto energii využívat?

EMOCE - Když nahlédneme a pochopíme, jak může naše vědomí komunikovat s podvědomím a jak může komunikovat s tělem, otevřeme v sobě dveře k vlastní čistotě. Jaké rozlišujeme emoce a jak spolu souvisí? Kde najdeme a jak vyčistíme příčinu nepříjemné emoce/situace, která se nám děje v přítomnosti? A kdy není nutné příčinu hledat? Jak se vyznat v psychsomatických příčinách nemocí? Jak projít emočním odblokem sami? A jak si užít úlevu a dovolit si žít jinak? Odblokování sebedůvěry k vlastní seberealizaci.   

ČTENÍ Z HLUBŠÍCH ÚROVNÍ -  Techniky kladení otázek sami sobě - svému vyššímu já, svému tělu. Nejrůznější  způsoby získávání odpovědí, včetně vnitřního ukotvení ANO/NE. Zvědomování svého života od banalit po důležité volby.

+ BONUSY - Jak to mají děti? Pravidla pomoci druhým lidem - kdy ano, kdy ne a jak bezpečně a efektivně? 

Ano, to vše se dá stihnout za jeden víkend a mít z toho užitek po celý život. 

bottom of page